Strona główna Kontakt

Kontakt

Potrzebujesz syntetycznego smaru lub powłoki przeciwciernej? Masz pytania dotyczące naszych produktów? Potrzebujesz pomocy w wyborze produktu do konkretnego zastosowania? Skontaktuj się, z nami, chętnie pomożemy.

Jesteśmy zlokalizowani w Europie, z siedzibą główną w Chester, w Wielkiej Brytanii oraz biurem wsparcia technicznego w Polsce, ale dysponujemy też globalną siecią partnerów. Próbne ilości lub małe opakowania wielu produktów wymienionych na tej stronie można kupić w naszym sklepie internetowym.

Skorzystaj z poniższego formularza, a my wrócimy do Ciebie z odpowiedziami na Twoje pytania lub dodatkowymi informacjami.

Kontakt

Adres biura w Polsce:

Newgate Simms
Amicus Business Park, Grudziądzka 110-114, 87-100 Toruń, Polska

Email: polska(at)newgatesimms.com

Skorzystaj z adresu e-mail powyżej lub z poniższego formularza kontaktowego.

O nas

Newgate Simms jest prywatną firma założoną w 1978 roku w Chester. Jesteśmy dostawcą syntetycznych środków smarnych i chemikaliów dla różnych sektorów przemysłu.

Nasz magazyn centralny, dział sprzedaży oraz wsparcia technicznego znajdują się w Europie. Komunikujemy się w języku angielskim, niemieckim i polskim.

Posiadamy globalną sieć kontaktów, więc gdziekolwiek jesteś zlokalizowany, skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego środka smarnego.

Napisz do nas!

OSTATNIO OPUBLIKOWANE

Smary odporne na promieniowanie – przegląd produktów

Wybór odpowiedniego syntetycznego smaru odpornego na promieniowanie do konkretnego zastosowania może być wyzwaniem, zwłaszcza jeśli nie ma się doświadczenia w tym temacie, chętnie więc...
- Advertisement -