Potencjalny klient skontaktował się nami, szukając alternatywy dla obecnie wycofywanego smaru tłumiącego Rocol® Kilopoise ™. Zastosowanie dotyczyło mechanizmu otwierania tacki podawczej skanera fotograficznego; klient jest firmą specjalizującą się w serwisie i regeneracji skanerów fotograficznych. Mechanizm otwierania tacki podającej opiera się na rodzaju zwalniania sprężyny.

Użycie skutecznego smaru to dla klienta niewielka, ale bardzo ważna część procesu odnawiania skanera fotograficznego. Dziękujemy firmie Stu Cully Photo Services za nagrania wideo i udostępnione zdjęcia – www.stuculleyphotoservices.com

Obejrzyj poniższe wideo dotyczące tego case study

Wyzwania

Waga tacki podajnika skanera fotograficznego jest taka, że wymagany jest wyjątkowo sztywny smar, w przeciwnym razie nie będzie można kontrolować opadania.

Zaproponowane rozwiązanie

  • Super lepki syntetyczny smar, który zapewnia ekstremalne poziomy tłumienia, aby spowolnić ruch opadania tacki podajnika skanera fotograficznego.
  • Smar na bazie polibutenowego oleju bazowego i zagęszczacza krzemionkowego posiada niezbędne właściwości tłumiące.
  • Idealnie dobrany smar tłumiący powinien wykazywać niski poziom separacji oleju.

Wybór produktu

PG-44A

Niewielkie opakowania PG-44A do nabycia a naszym sklepie internetowym.

Sposób aplikacji smaru

PG-44A jest zwykle sprzedawany w słoikach, ponieważ jest tak sztywny/lepki, że wyciskanie go z tubki byłoby niepraktyczne. Smar jest nakładany ze słoika i powinien pokrywać cały wałek, zanim mechanizm zostanie ponownie zamontowany.

Rezultaty

Użycie PG-44A okazało się wielkim sukcesem i zapewniło pożądany poziom tłumienia tacki podającej. Ruch zwalniania/opuszczania tacki podawczej stał się kontrolowany i pomógł poprawić postrzeganą wartość odnowionego urządzenia

PG-44A okazał się idealnym zamiennikiem dla smaru tłumiącego Rocol® Kilopoise™

Niewielkie opakowania PG-44A do nabycia a naszym sklepie internetowym.

Powiązane: Niekoniecznie teraz, ale może zainteresują Cię także nasze inne case studies.

Newgate Simms online shop